I bloggen i dag får du høre daglig leder Anne`s tilbakemelding om Coach Mentor Utdannelsen
Anne Alden driver Hordatun Hotel (som er et virkelig skjønt sted, hvis du ikke har vært der, hun har til og med hatt kongelige på overnatting) sier at coachingen har gjort veldig stor nytte både for henne og de ansatte. Det å komme å være på samlingene er noe hun har glede seg til og der har gitt henne utrolig mye energi. Det viktigste med utdannelsen er de verktøyene jeg har fått og de bruker jeg hver dag.
Hver samling har vært helt fantastiske, jeg har gledet meg til hver gang. Både til å treffe alle de fantastiske folkene, men og May Bente og måten vi får presentert stoffet på og hvordan hun klarer å gå i dybden på all den informasjonen vi får. Det har vært utrolig lærerrikt
Med å være med på kurset har jeg lært mye om meg selv, det å få frem det beste i meg selv, men og det å kunne løfte andre. Det å kunne hjelpe andre har egentlig vært det som har gitt meg aller mest. Det å se den effekten med coaching det er så utrolig spennende å kjekt. Det beste resultatet av coaching er at en selv finner løsningen, og hvordan en får a-ha opplevelser og hvordan en har fokus på positive løsninger i stedet for å bruke tid på det negative.
For å komme til samlingene har jeg kjørt 31/2-4 timer. Jeg syntes jo det var veldig langt, men i tillegg er det de som har kommet med fly. Det å reise så pass mange timer for å være med på kurset er ingen tvil om at det har vært verdt det. Jeg har en jobb hvor jeg jobber veldig mye og da trengte jeg påfyll. Hver samling har egentlig vært helt fantastiske. jeg har gledet meg til hver gang.
Hvis du lure på om du skal være med på Utdannelsen, jeg lurte veldig og tenkte frem og tilbake, men det er ingen tvil. Absolutt alle har bruk for det om du ønsker å få det bedre i livet eller bare komme deg litt videre. May Bente som kursholder er den alle beste som finnes. Hun er utrolig kunnskapsrik, og det er så ekte og gir en utrolig energi. Absolutt beste, anbefales!
Hvis du vil ha den samme opplevelsen og er klar for å løfte ditt liv starter utdannelsen opp i slutten av oktober både i Avdeling Oslo (oppstart 27 oktober) og Avdeling Bryne (oppstart 28 oktober) Du kan lese mer her:
0 kommentarer